Neden Biz

NEDEN ROUMA FİTNESS PİLATES


ROUMA FİTNESS PİLATES , yılların verdiği tecrübe ile fitness sektöründeki gelişmeleri yakından takip eder ve profillere göre ayrılmış olan üyelerimizin istekleri doğrultusunda uygular. Düzenli ve sürekli olarak motivasyon eğitimine tabi tutulan profesyonel ekibimizle, üye memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz. Sporu yaşamın olmazsa olmazı haline getirmiş, spora ve sağlığına vakit ayıran veya ayırmayı hedefleyen bireylerin, aileleri ile de huzur dolu, son derece hijyenik bir sosyal ortamda formda kalabilecekleri, sağlık, spor ve bir yaşam merkezi olabilmek.

ÜYE MEMNUNİYETİ

Üyeleri sağlıklı yaşam tarzına motive edecek aktivitelere yer vererek, kulüp bünyesinde düzenlenmesi planlanan sportif aktivite ve gezilerle üyelerimize, birbirlerini tanıma fırsatı sunmak ve bu sayede keyifli bir sosyal çevre oluşturmak en önemli hedefimizdir.

 

  1. Nefes: Nefes alıp verme panik olmadan sırtın arkasına ve altına derin nefes alıp bütün nefesi tamayıyla dışarı üflemek yoluyla olmalıdır. Böylece yapılan nefes verme hareketinde kanımızı tamamen temizlemiş oluruz.

EĞİTİMCİLERİMİZ

Uzmanlarımızla Tanışın

Neden Biz

Reşat Onur Uma

Personal Tranings

Günlük Antrenman veya Antrenmanlarınızı Planlayın

+90 533 764 69 69

WhatsApp Sohbet
WhatsApp ile gönder